HOME
Registrácia     Meno     Heslo           Stratené hesloSamsung Galaxy S6 a S6 Edge
Mali by ste záujem o jeden z týchto mobilný telefón ? Čo poviete na ich dizajnové prevedenie vy?

Rada telefónov S6 od Samsungu je aktuálne najvyspelejší múdri telefón na trhu. Samsung totiž predstavil úplné novu generáciu smartphonov, ktorá s úplným prehľadom zmení vnímanie v rámci celej kategórie.


Samsung S6

Samsung Galaxy S6 je tenký iba 6,8 mm a jeho váha je len 138 gramov. Napriek tomu sa však Samsung rozhodol integrovať 64bitový procesor vyrobený 14nm technológiou a modernejší typ operačnej pamäte vo forme DDR4. Tu sa jedna o veľký krok dopredu, ktorý bude mať rapídny dopad na svižní užívateľský zážitok. Z dizajneho hľadiska je telefón udivujúci a inšpirovaný tím najlepším zo sveta skla a kovu.

Displej je mimoriadne jemný. Samsung S6 ma displej s uhlopriečkou 5,1“ a rozlíšením Quad HD (2560 x 1440) s technológiou Super AMOLED ktoré ponuka dokonale ostré zobrazenie a vďaka adaptívnemu displeju poskytuje bezkonkurenčnú čitateľnosť aj na priamom slnku. Jedným dotykom spojite Samsung Galaxy S6 s vašim Samsung Smart TV cez BLE (Bluetooth Low Energy). Prenášate obsah vaše ho displeja na obrazovku Smart TV a naopak.

Vylepšená bezpečnosť. K lákavým ponukám výrazné patri značne vylepšený senzor pre odtlačok prstov. Čo znamená že už nemusíte prstom kresliť rôzne vzory na odomknutie obrazovky, ale stačí iba priložiť prst a je hotovo. Zabezpečenie vašich súkromných dát zvyšuje aj inovovaná platforma KNOX. Telefón využíva aj NFC čip. Samsung tiež bude ponúkať tento rok službu Samsung Pay ale len v USA.

Rýchle nabíjanie. Samsung Galaxy S6 umožňuje veľmi rýchle nabíjanie, ktoré je až o 1,5 krát rýchlejší ako u predchádzajúcich modelov. Modeli S6 majú aj vstavané bezdrôtové nabíjanie, teda vám stačí pohodlne položiť Samsung Galaxy S6 na kompatibilnú bezdrôtovú nabíjaciu podložku.Samsung S6

Samsung S6 Edge je tenký iba 7mm a jeho váha je len 133 gramov čo je menej ako tenší Samsung S6. Rovnako ako pri Samsungu S6 sa spoločnosť Samsung rozhodla integrovať 64biovy procesor vyrobený 14nm technológiou, a DDR4 operačnú pamäť.

Display je zakrivený. Zakrivenie na bočných stranách je neskutočne cool záležitosť, ktorú si používateľ zamiluje už po par hodinách používania. Vie zobraziť hodiny a notifikácie v nočnom alebo dennom režime. Farebne rozlíšenie volajúcich, efektívne pôsobí pri položení telefónu na display. Zároveň umožňuje rýchly prístup k obľúbením kontaktom. Displej je rovnako fantasticky a veľký ako pri Samsungu S6, čo je teda 5.1“ s QuadHD rozlíšením (2560x1440) s technológiou Super AMOLED.

Teda Samsung S6 Edge sa od Samsungu S6 odlišuje viac menej len zakrivením displejom.Zdroje:

SAMSUNG & Ubergizmo

Prečitajte si tiež:

Sony Xperia Z3
Top - novinky

Samsung Galaxy S6 Edge

Posledné články
Čo je to SSD disk?
Siet LTE alebo 4G siet
Google OS alebo Micr...
Kto je Online
Hostí Online: 1

Užívateľov Online: 0

Registrovaní užívatelia: 2
Najnovší užívateľ: tartinekk
Anketa
Záhnuty displej alebo Klásicky ?

Záhnuty
Záhnuty
0% [0 Hlasy]

Klásicky
Klásicky
0% [0 Hlasy]

Hlasy: 0
Len prihlásení môžu hlasovať.
Začiatok hlasovania: 15.03.15