HOME
Registrcia     Meno     Heslo           Straten hesloSamsung Galaxy S6 a S6 Edge
Mali by ste záujem o jeden z týchto mobilný telefón ? Èo poviete na ich dizajnové prevedenie vy?

Rada telefónov S6 od Samsungu je aktuálne najvyspelejší múdri telefón na trhu. Samsung totiž predstavil úplné novu generáciu smartphonov, ktorá s úplným preh¾adom zmení vnímanie v rámci celej kategórie.


Samsung S6

Samsung Galaxy S6 je tenký iba 6,8 mm a jeho váha je len 138 gramov. Napriek tomu sa však Samsung rozhodol integrova 64bitový procesor vyrobený 14nm technológiou a modernejší typ operaènej pamäte vo forme DDR4. Tu sa jedna o ve¾ký krok dopredu, ktorý bude ma rapídny dopad na svižní užívate¾ský zážitok. Z dizajneho h¾adiska je telefón udivujúci a inšpirovaný tím najlepším zo sveta skla a kovu.

Displej je mimoriadne jemný. Samsung S6 ma displej s uhloprieèkou 5,1“ a rozlíšením Quad HD (2560 x 1440) s technológiou Super AMOLED ktoré ponuka dokonale ostré zobrazenie a vïaka adaptívnemu displeju poskytuje bezkonkurenènú èitate¾nos aj na priamom slnku. Jedným dotykom spojite Samsung Galaxy S6 s vašim Samsung Smart TV cez BLE (Bluetooth Low Energy). Prenášate obsah vaše ho displeja na obrazovku Smart TV a naopak.

Vylepšená bezpeènos. K lákavým ponukám výrazné patri znaène vylepšený senzor pre odtlaèok prstov. Èo znamená že už nemusíte prstom kresli rôzne vzory na odomknutie obrazovky, ale staèí iba priloži prst a je hotovo. Zabezpeèenie vašich súkromných dát zvyšuje aj inovovaná platforma KNOX. Telefón využíva aj NFC èip. Samsung tiež bude ponúka tento rok službu Samsung Pay ale len v USA.

Rýchle nabíjanie. Samsung Galaxy S6 umožòuje ve¾mi rýchle nabíjanie, ktoré je až o 1,5 krát rýchlejší ako u predchádzajúcich modelov. Modeli S6 majú aj vstavané bezdrôtové nabíjanie, teda vám staèí pohodlne položi Samsung Galaxy S6 na kompatibilnú bezdrôtovú nabíjaciu podložku.Samsung S6

Samsung S6 Edge je tenký iba 7mm a jeho váha je len 133 gramov èo je menej ako tenší Samsung S6. Rovnako ako pri Samsungu S6 sa spoloènos Samsung rozhodla integrova 64biovy procesor vyrobený 14nm technológiou, a DDR4 operaènú pamä.

Display je zakrivený. Zakrivenie na boèných stranách je neskutoène cool záležitos, ktorú si používate¾ zamiluje už po par hodinách používania. Vie zobrazi hodiny a notifikácie v noènom alebo dennom režime. Farebne rozlíšenie volajúcich, efektívne pôsobí pri položení telefónu na display. Zároveò umožòuje rýchly prístup k ob¾úbením kontaktom. Displej je rovnako fantasticky a ve¾ký ako pri Samsungu S6, èo je teda 5.1“ s QuadHD rozlíšením (2560x1440) s technológiou Super AMOLED.

Teda Samsung S6 Edge sa od Samsungu S6 odlišuje viac menej len zakrivením displejom.Zdroje:

SAMSUNG & Ubergizmo

Preèitajte si tiež:

Sony Xperia Z3
Top - novinky

Samsung Galaxy S6 Edge

Posledn lnky
Èo je to SSD disk?
Siet LTE alebo 4G siet
Google OS alebo Micr...
Kto je Online
Host Online: 1

Uvateov Online: 0

Registrovan uvatelia: 2
Najnov uvate: tartinekk
Anketa
Záhnuty displej alebo Klásicky ?

Záhnuty
Záhnuty
0% [0 Hlasy]

Klásicky
Klásicky
0% [0 Hlasy]

Hlasy: 0
Len prihlsen mu hlasova.
Zaiatok hlasovania: 15.03.15